Alighogy beirtam olyan bamba gólt kapott h világvége..

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2010.11.16. 1:37  l  #5927

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2010.11.16. 0:53  l  #5926
All-Star

Válasz xetniesx hozzászólására (#5924)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2010.11.16. 0:53  l  #5925
Szép,, de 4a4en volt, és rosszul cserélt a Caps :P
Gólzáporos meccset várok, még ha két elit kapus is véd ma. Habár ma Schneider lesz bennt nálunk, de sztem vagyány a gyerek. Sedineket nemlehet megfogni, mint a robotok, hozzák az 1-2 pontot meccsenként. 7ik érzékük van vagy mi
All-Star

Válasz hyundai26 hozzászólására (#5922)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2010.11.15. 21:11  l  #5924
Ha ezt a meccset is behúznánk akkor tényleg megjöhet az önbizalmuk a fiúknak. nehéz lesz,nagyon jó formában van a Canucks.
1.sor

Válasz hyundai26 hozzászólására (#5923)
  ------------
  :)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2010.11.15. 18:19  l  #5923
Gameday

A ma esti mérkőzés kulcsa az lesz, hogy mennyire tudjuk levenni a Sedineket a jégről ha ez sikerül akkor nyerhetünk.
Let's Go Buffalo!!
All-Star

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2010.11.14. 13:18  l  #5922
Na végre egy igazán jó meccsel rukkoltunk elő hazai pályán. Myersnek ez volt a 100.-ik meccse az első gólnál nagyot hibázott de azon kivül nem volt olyan orditóan nagy hibája de nem is játszott jól. Sekera meg egyre jobb kurva jó rushokat csinál. A Hecht-Timmy-Pommer sor meg folyamatosan veszélyt jelentett az ellenfél kapujára.

All-Star

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2010.11.14. 11:40  l  #5921
Vanek Backis azért csavart egy szépet Millernek
Hall of Famer

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2010.11.14. 10:44  l  #5920
Erről van szó! Ez már játék volt. Bár az első tíz perc nyögvenyelősre sikerült (féltem is, hogy kitömnek), a folytatás már igazán jó volt. Főleg a második harmad volt igazán jó. Domináltunk rendesen, négy lövésen tartottuk a Capst. Igazából nem is volt gyenge sor, mindegyik hozzátett valamit. Az első végig gólveszélyt jelentett, a második is nem egyszer helyzetbe került, csak kihagytak mindent. Nieds-ék és Goose-ék pedig melóztak. Kaleta is kezd formába lendülni, ma hat perc fórt harcolt ki. Egy normális PP-s csapatban istenkirály lenne. Vanek győztes gólja pedig briliáns volt. Én is itt ordítoztam. Leopold 3 assist. Nem tudom, hogy csinálja, de mindig ott van valahogy az assistosok között. Ma is csak a második gólnál játszott főszerepet. Hatodik a védők között a pontlistán.

Már csak két pontra van a vonal, igaz többet játszottunk mint a riválisok. Viszont a játékunk is határozottan javul. Még időben kapcsoltunk. Szerintem.
1.sor

Válasz xetniesx hozzászólására (#5919)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2010.11.14. 9:17  l  #5919
3-2 re vertük a Washingtont Ot-ben. ha ez a győzelem sem ad lendületet akkor semmi. Miller győztes meccsel tért vissza,Roy újabb pont,(ő hozza amit elvárunk tőle), és Vanek 2 gólt ütött végre, a hosszabbításban lőtt gólja különöös képpen tetszett.
1.sor

:)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2010.11.14. 4:04  l  #5918
gratula, az mar valami ha ti elkaptatok a capitals- t OT- ben talan most beindultok a kov meccseken is
MVP

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2010.11.14. 1:52  l  #5917
első harmad után 0-1,Miller nagyokat véd,lehetne több is, volt egy veszélyes 2on 1 ünk jó lett volna beütni,de Kaleta kihagyta.

alvás
1.sor

:)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2010.11.14. 1:31  l  #5916
na 0-1, Myers elcsúszott,nem tudta jól megjátszani a korongot,. minden meccset szarul kezdünk,elég kapkodóak vagyunk

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2010.11.14. 1:14  l  #5914
Grier 1000.ik meccse tiszteletére kapott valami ezüstös ütöt,vagy nemtom de olyasmi színe van ,szép hogy így megemlékeznek róla.Bravó Regier,
1.sor

:)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2010.11.14. 0:02  l  #5913
ez parádés védés volt erről Miller egykori védése jut eszembe amit Boston ellen művelt egy 2 on 1 (vagy 3 on 1) ellen. bár az nagyobb bravúr volt
1.sor

Válasz hyundai26 hozzászólására (#5909)
  :)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2010.11.13. 23:52  l  #5912
ma Washington jön hozzánk. otthon még nem nyertünk,ideje lenne,de ahhoz mindennek öszze kellen jönnie. A caps remélem sz.ar lez még nagyon jók,esetleg akkor nyerhetünk,az nagy lökést adhatna a csapatnak, a konferencia első legyőzése.
1.sor

:)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2010.11.13. 14:31  l  #5911
off
Írtam neked mailt a freemailes címedre, olvasd el, hátha tudunk miről beszélni.:)
on

Válasz Oli18 hozzászólására (#5910)
  WIN OR LOSE, WE LOVE OUR SENS!
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2010.11.13. 13:08  l  #5910
Miller fog ma védeni. Én hagytam volna Enroth-ot a kapuban addig míg nem vesztünk vele rendes játékidőben. De Ruff szerint Ryan-re szükség van a Caps csatárai ellen. Szerintem visszaküldjük Portlandbe Jhonas-t, védjen rendszeresen (igaz Leggio odalent parádézik, így nem lesz könnyű dolga). Jövőre egyértelműen ő lesz a backup.

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2010.11.13. 11:29  l  #5908
Tegyük waiverre és maradjon Enorth a kapuba.

Viccet félretéve szeretném ha jövőre egy Miller-Enroth kapus duóval tolnánk végig a szezont. Persze csak akkor ha Jóónás állandósitja ezt a formáját és levedli a bakikat.
All-Star

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2010.11.12. 22:16  l  #5907
Miller közben felépült,teljes edzést végez. ahogy állítja készen áll a játékra.

++

Szerintem viszont mi is annyira megérdemeltük volna a 2 pontot mint a rangers. Enroth meg király

Buffalo Sabres GM Darcy Regier announced today the Sabres have signed goaltender David Leggio to an NHL contract. Leggio was previously under contract with the Portland Pirates, Buffalo’s AHL affiliate.
All-Star

Válasz Oli18 hozzászólására (#5903)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2010.11.12. 11:07  l  #5904
OFF

Hello Oli, remélem emlékszel még az email címed jelszavára, küldtem pár napja egy üzenetet, msnre is felvettelek, eddig nem kaptam életjelet. Légyszíves. :)

ON
MVP

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2010.11.12. 10:32  l  #5903
Megint javultunk valamit, de még messze vagyunk az ideálistól. Szerintem megérdemelt a Rangers siker. Volt egy meg nem adott góljuk is többek között, plusz több tüzet éreztem bennük. De az egy pontra rászolgáltunk. Enroth jól véd. Az első gólban benne volt, még nem igazán kezeli jól, ha előtte folyik a játék, későn tenyerel rá a korongra. Az első sor az első harmadban nem sok vizet kavart (a csapat egésze sem), de utána feljavultak. Roy és Vanek is lőhetett volna nem egy gólt. Hecht-nek szenzációs napja volt, de Biron kifogott rajta. Nieds megint jól játszott (két nagy ziccere is volt). Ez kellene tőle. Az Ellis-Goose-Kaleta trió néha a tavalyi önmagára emlékeztetett. Ez biztató. A védelemmel az a baj, hogy könnyen megkerülik őket. Határozottabb fellépés kellene. Myers közepes volt, Sekera viszont megint jó. Butler is tetszik, jobb mint Rivet. Igazából kapus párbajt láthattunk, mert eléggé kiegyensúlyozott volt a mérkőzés. Hol mi, hol ők domináltak. Javulunk. Ennyi pozitívum elmondható.
1.sor

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2010.11.12. 9:22  l  #5902
3-2 es vereség hosszabbítás után. 1pont . a semminél több. Hyu nincs meghivód nhl torrentre?
1.sor

Válasz hyundai26 hozzászólására (#5901)
  :)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2010.11.11. 18:41  l  #5901
Ma Rangers. Nyerni kell nincs mese minden pont aranyat érhet majd később.
All-Star

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2010.11.11. 17:32  l  #5900
Végre sikerült megnéznem az MTL-TOR-NJD hármas elleni mérkőzésünket.

Vicces, hogy a háromból a Canadiens ellen játszottunk a legjobban, ott mégse kaptunk érte pontot. A mérkőzés első felében jól nyomtuk, csak ne lettek volna azok a hibák védekezésben, amiket könyörtelenül kihasznált a Montreal. Végre Grier-nek volt egy remek mérkőzése. Lassú már szegény, de legalább még láthattunk tőle egy felvillanást. A mérkőzés második fele már kiegyenlítettebb volt, Lalime hiába védett elfogadhatóan, ezúttal a szerencse sem volt mellettünk.

A Toronto elleni mérkőzésünk pocsék volt. Semmi ötlet és szív, korongeladások tömkelege, nézhetetlen játék. A hosszabbításhoz is szerencse kellett és ha nincs Enroth akkor még az se lett volna. A találkozó egyetlen élvezhető része a hosszabbítás volt. Ott észbe kaptak a csapatok. Ezért a játékért kötél általi halál jár, nem két pont.

Szerencsére a Devils ellen feljavult a játékunk, bár egy erősebb ellenféltől valószínűleg kikaptunk volna. Enroth az elsőt benézte, aztán peches, megpattanós gólokat kapott. A büntetők során király volt. Végre összekerült Sekera és Myers. Mindkettő briliáns volt. Tyler végre a tavalyi önmagát idézte. Bátran vállalkozott, meg is lett az eredménye. Ez a mérkőzés jól jelzi, hogy nem felejtett el hokizni. A második sor megint nem sok vizet kavart, de legalább Pommer mutatott néha valamit. Az első sor volt jó, bennük van remény. Végre Nieds is produkált egy jó mérkőzést. Ellis felhívásának is örülök, mert a palánk mellett verhetetlen. W2, ebből lehet építkezni. Most vagy soha. Azaz el kellene indulni felfelé...
1.sor

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2010.11.11. 16:29  l  #5899

Enroth
All-Star

Válasz hirnalon hozzászólására (#5898)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2010.11.11. 9:31  l  #5898
Egymás otthonában kéne játszanunk egész szezonban, és mindkét csapat jól járna... :D Mondjuk lenne 20 SOL, 41W-21L-20OTL, mindkét csapat benn lenne, és valszeg egymás ellen játszanánk az első körben
MVP

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2010.11.10. 20:47  l  #5897
Ajánlom is...rátok fogadtam mixen
All-Star

Válasz hyundai26 hozzászólására (#5896)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2010.11.10. 20:40  l  #5896
Hát sajnos ez jellemzi a csapatot idén de amúgy jót nevettem én is. Na nem baj de ma megbasszuk a debileket

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2010.11.10. 20:28  l  #5894
Mai lineup (egy külföldi kolléga meglátása szerint én speciel jót nevettem de sajnos szinte mindenben igaza van)